Seminarium HRS: On-shore Power Supply w Göteborgu

HRS: On-shore Power Supply to druga edycja seminarium poświęconego rozwojowi infrastruktury OPS w regionie Morza Bałtyckiego. Spotkanie organizowane jest we współpracy z redakcją magazynu „Harbors Review” i firmą Actemium pod patronatem Baltic Ports Organization. Seminarium odbędzie się w Göteborgu, w Szwecji, w dniach 25-26 października 2017r.

Druga edycja HRS: OPS będzie szczegółowo analizować zalety tej innowacyjnej technologii, przy jednoczesnym uwzględnieniu ram regulacyjnych i możliwości inwestycyjnych, które prowadzą do ciągłego rozwoju. Odkryj wszystko czego można się dowiedzieć o jednym z kluczowych elementów przemysłu portowego na Bałtyku „green agenda”.

WYŁĄCZNY DOSTĘP: zwiedzanie Portu w Göteborgu, prezentujące technologii OPS w użyciu, to wszystko będzie częścią tego wydarzenia.

Harbours Review Spotlight: OPS będzie starannie monitorowane, a następnie podsumowane przed redaktorów „Harbours Review”. Ich komentarze i oceny zostaną wysłane i udostępnione do bazy ponad 40 000 zainteresowanych z branży transportowej. Publikacja okaże się nieocenionym źródłem informacji na temat aktualnego stanu rozwoju OPS w Europie.

OPS będzie mieć ogromny wpływ na przemysł portowy – bądź tam gdy to się stanie!

Patronem medialnym wydarzenia jest dwutygodnik „Namiary na Morze i Handel”

Przydatne linki:
Agenda: http://hrspotlight.eu/assets/files/archive/agenda/hrs-ops-agenda.pdf
Strona konferencji: http://hrspotlight.eu/conference/
Rejestracja: http://hrspotlight.eu/registration-form.html