Bolloré Logistics, a więc jakość

Bolloré Logistics, a więc jakość

Na rodzimym rynku logistyczno-spedycyjnym spółka Bolloré Logistics Poland wyróżnia się połączeniem dwóch, na pozór sprzecznych, sposobów działania – globalnego i lokalnego. Z jednej strony jesteśmy częścią dużej, międzynarodowej grupy Bolloré Logistics, będącej jednym z czterech segmentów Bolloré Transport and Logistics, a więc firmy posiadającej wieloletnią tradycję, własne, wypracowane sposoby działania i struktury na wszystkich kontynentach. Pozwala to na zapewnienie naszym klientom pełnej kontroli nad ich ładunkiem na każdym etapie transportu i sprawne reagowanie na nieprzewidziane okoliczności nawet na drugim końcu świata. Z drugiej strony nasi klienci w Polsce znajdują u nas tak potrzebne i cenione indywidualne podejście. Nasz zespół to doświadczeni, osobiście zaangażowani pracownicy, gwarantujący dobrą jakość, opiekę i prawidłowy nadzór nad procesem logistycznym.

Grupa Bolloré to firma rodzinna z niemal dwóchsetletnią tradycją. Poza transportem i logistyką zajmuje się również produkcją nowoczesnych akumulatorów do napędu samochodów elektrycznych oraz urządzeń kontroli dostępu. Bolloré Logistics pochodzi z Francji, gdzie jest liderem rynku transportu, spedycji i logistyki. W rankingu globalnym zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce, a na obszarze Afryki dysponuje najlepiej rozbudowaną siecią logistyczną, wyprzedzając tam wszystkich potentatów branży. W Polsce firma obecna jest od 2010 r. Startując na początku z sześcioosobowym zespołem, realizowaliśmy usługi transportu morskiego i lotniczego. Obecnie w biurach w Gdyni, Warszawie i Krakowie pracuje łącznie trzydzieści osób, które zajmują się ponadto transportem drogowym i Project Cargo. Odbiorcami naszych usług są przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe, korzystające z transportu międzykontynentalnego, reprezentujące bardzo różne branże przemysłu i handlu. Szeroki zakres usług polskiego oddziału odzwierciedla spektrum działania firmy na całym świecie. Z racji globalnego zasięgu obsługujemy znane, światowe, ale także mniejsze, lokalne firmy. Będąc lokalnie niewielkim przedsiębiorstwem – w ramach olbrzymiej, działającej w ponad stu krajach i posiadającej ponad sześćset biur na wszystkich kontynentach struktury – jesteśmy obecni niejako na całym świecie.

Z uwagi na swoją markę i zrównoważony, rentowny rozwój, Bolloré Logistics Poland zapewnia swoim pracownikom odpowiedni komfort, świadomość tego, że działają w dobrze zarządzanym zespole, a ich aktywność generuje satysfakcjonujące nadwyżki finansowe. Przekłada się to na poczucie bezpieczeństwa i komfort pracy. Francuski, oparty na otwartości na potrzeby pracowników system socjalny, przeniesiony do Polski, pozwala naszym pracownikom rozwijać swoje kompetencje. Z racji ciągłego rozwoju, tworzenia nowych struktur i działów dajemy naszym pracownikom możliwości systematycznego awansu i osobistego rozwoju zawodowego.

Bollore Logistics Poland sp. z o.o.
ul. Janka Wiśniewskiego 31
81-156 Gdynia
tel.: +48 58 621 3747
poland@bollore.com
www.bollore-logistics.com

P R E Z E N T A C J A   –   T E K S T   N A   P R A W A C H   O G Ł O S Z E N I A