Polska na mapie LNG

Analiza rynku LNG na świecie i w Europie, najnowsze nowinki technologiczne, a także znacznie LNG dla niezależności energetycznej w regionie – to główne tematy drugiej edycji Polish LNG Conference, która odbędzie się w Warszawie, w dniach 14-15 listopada br.

Konferencja Polskiej Platformy LNG to spotkanie, którego uczestnikami będą przedstawiciele instytucji rządowych, producentów technologii, firm z sektora logistycznego, portów oraz dostawców LNG z całej Europy. W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele międzynarodowych organizacji, takich jak GIE oraz NGVA, a także reprezentanci wielu firm branżowych, m.in. Skangas, Chart, Wärtsilä, Iveco, ASE, Emerson, Remontowa LNG Systems, Volvo, Nauticor oraz BP. Ponadto konferencja będzie okazją do nawiązania relacji z członkami Polskiej Platformy LNG. Wszelkie informacje dotyczące programu znajdują się na stronie wydarzenia: www.polishlngconference.eu.

Konferencji towarzyszyć będzie spotkanie brokerskie B2B, stanowiące okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Zainteresowani udziałem w spotkaniu zostaną poproszeni o wypełnienie specjalnego formularza, w którym oznaczą osoby, z którymi chcieliby przeprowadzić prywatną rozmowę. System zatroszczy się o całą resztę, natomiast organizatorzy zapewnią odpowiednie dla spotkania miejsce oraz opiekę.