Morskie specjalności Pomorza

Morskie specjalności Pomorza

Sea Tech to konferencja poświęcona branży morskiej i logistycznej, która wpisuje się w obszar Inteligentnej Specjalizacji Pomorza ISP 1. Impreza odbędzie się 18 czerwca br. w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER.

Porty, offshore, branża stoczniowa i logistyczna – to cztery główne zagadnienia, które będą poruszane podczas konferencji, a głównym celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń i omówienie wyzwań stojących przed poszczególnymi branżami. Wśród panelistów znajdą się m.in. zagraniczni goście, m.in. Wim Stubbe z AGHO Port of Oostende oraz Mark Simmonds z British Ports Association. Ponadto dla poruszanych w trakcie spotkania obszarów tematycznych swoje autorskie rozwiązania zaprezentują startupy z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

– Konferencja jest jednym z wyzwań, którego STARTER podjął się w połowie maja 2018 r., podpisując z Radą Inteligentnej Specjalizacji Pomorza ISP1 list intencyjny. Zadaniem obu stron jest doprowadzenie do zwiększenia potencjału, aktywności i siły rozwojowej branżowych przedsiębiorstw skupionych w ramach Inteligentnych Specjalizacji Pomorzamówi Tomasz Rykaczewski, koordynator wydarzenia z ramienia Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Organizatorami wydarzenia są: Rada Inteligentnych Specjalizacji Pomorza, Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. Więcej informacji znaleźć można stronie https://seatech.evenea.pl/.