KANCELARIA RADCY PRAWNEGO LEGAL CONSULTING

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO LEGAL CONSULTING

Mateusz Romowicz

Adres
81-310 Gdynia, ul. Śląska 35/37, V piętro (Twin Office)
Tel.
+48 58 350-59-93

Kancelaria Radcy Prawnego Legal Consulting - Mateusz Romowicz została założona w 2006 roku. Pierwotnie działalność ta obejmowała doradztwo prawne dla osób fizycznych, w szczególności dla polskich marynarzy i różnych podmiotów gospodarczych. Z czasem Kancelaria rozwinęła zakres swej działalności i obecnie świadczy szeroki wachlarz usług prawnych dla licznego grona podmiotów polskich i zagranicznych.

W roku 2013 wprowadziliśmy nowe logo Kancelarii, „Legal Marine Mateusz Romowicz”, chcąc podkreślić wiodące specjalizacje w Kancelarii, które skupiają się na obszarach związanych z prawem morskim, podatkami marynarskimi, odszkodowaniami marynarskimi oraz obsługą prawną marynarzy, armatorów i firm stoczniowych.

Misją Kancelarii jest świadczenie kompleksowej obsługi prawnej, której charakter i forma spełni oczekiwania Klientów funkcjonujących na coraz dynamiczniejszych rynkach międzynarodowych. Współpracę z Klientami opieramy na zrozumieniu specyfiki ich pracy lub prowadzonej działalności. Działalność Kancelarii w zakresie świadczonych usług zmierza do stworzenia bezpiecznego środowiska prawnego dla marynarzy i podmiotów funkcjonujących w obrocie morskim oraz przemyśle stoczniowym.