Polityka prywatności w wydawnictwie Namiary Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

W związku z wchodzącymi w życie 25 maja br. nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych (RODO), pragniemy poinformować, że Pani/Pana dane osobowe znajdują się w naszej bazie i dochowaliśmy wszelkich starań, aby zadbać o ich bezpieczeństwo.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych są NAMIARY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Śląskiej 21, 81-319 Gdynia;
 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celach:
 1. marketingowych (art. 6 ust 1 lit. a), w tym wysyłki Newslettera,
 2. realizacji złożonego zamówienia (art. 6 ust. 1 lit. b),
 3. realizacji obowiązków ustawowych wynikających w szczególności z przepisów podatkowych i przepisów o rachunkowości (art. 6 ust. 1 lit. c),
 4. ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami – podstawą prawną przetwarzania jest nasz uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 lit. f), polegający na ochronie naszych praw.
 1. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.
 2. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom.
 3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
 4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu.
 5. Posiada Pani/ Pan prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
 7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.
Zespół NAMIARY Sp. z o.o.

W celu zgłoszenia sprostowania danych lub ich usunięcia, prosimy o kontakt mailowy na adres: prywatnosc@namiary.pl