Wspólna Kaczka 2020

Przed nami XXI edycja spotkania biznesu morskiego Wspólna Kaczka 2020, która odbędzie się 9 października br. w hali Gdynia Arena.

Jak zwykle spotkają się przedstawiciele największych firm polskiej branży morskiej: portów, przedsiębiorstw żeglugowych, firm spedycyjnych i logistycznych, stoczni, a także podmiotów z nimi współpracujących, jak również agenci, maklerzy, brokerzy, rzeczoznawcy i ubezpieczyciele morscy. Wśród zaproszonych gości są również przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz pomorscy i trójmiejscy samorządowcy. Tak liczna i reprezentatywna obecność podkreśla wagę i znaczenie spotkania, na którym pod jednym dachem zasiadają przyjaciele, współpracownicy i konkurenci.

Jednak ze względu na pandemię COVID-19 tegoroczna edycja odbędzie się w mniejszym gronie niż dotychczas, z zachowaniem wytycznych reżimu sanitarnego. Chcemy zapewnić wszystkim gościom możliwości zawierania nowych relacji i podtrzymywania dotychczasowych z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i w bezpiecznym środowisku. W związku z tym tegoroczna Wspólna Kaczka odbędzie się zgodnie z poniższymi zasadami:

  • Dystans społeczny – od momentu wejścia na spotkanie obowiązywał będzie wskazany w wytycznych związanych z pandemią koronawirusa dystans społeczny wynoszący 1,5 m. Wszystkie stoły i bary zostaną ustawione zgodnie z tymi zasadami, w odległości 1,5 m między blatami. Podczas imprezy będą stosowane rozwiązania mające zapewnić poprawę przepływu uczestników i uniknięcie tłoku.
  • Ochrona osobista – wszyscy goście, zgodnie z wytycznymi reżimu sanitarnego, będą zobowiązani do posiadania maseczek ochronnych lub przyłbic oraz złożenia oświadczenia o stanie zdrowia. W środki ochrony zostanie wyposażona także obsługa spotkania. W sytuacjach, gdy konieczna będzie interakcja twarzą w twarz, tego typu środki bezpieczeństwa będą niezbędne.
  • Środki higieny – środki do dezynfekcji rąk zostaną udostępnione przy wejściu do hali, w holu, przy szatniach i w toaletach. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić serwis sprzątający dostosowany do potrzeb wytycznych związanych z pandemią.
  • Komunikacja – bardzo uważnie monitorujemy rozwój sytuacji związany z pandemią koronawirusa, aby na bieżąco informować o jej ewentualnym wpływie na nasze spotkanie. Aktualizacje będziemy przekazywali za pośrednictwem naszej strony internetowej, newslettera oraz wiadomości email. Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom Wspólnej Kaczki.
ŹRÓDŁONAMIARY Newsletter #185
Poprzedni artykułNamiary na morze i handel nr 14-15/2020
Następny artykułNamiary na morze i handel nr 16/2020