Port Gdańsk wprowadza nowy system do zarządzania przedsiębiorstwem

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. postawił na polską jakość w dziedzinie rozwiązań informatycznych w obszarze Księgowości, Controllingu i Kadr. Właśnie rozpoczyna wdrażanie systemu do zarządzania, największego polskiego producenta oprogramowania – firmy Comarch. Wdrożenie środowiska Comarch ERP XL oraz jego integrację z innymi systemami, ZMPG zlecił firmie Insoft Consulting z Gdyni. Umowa została podpisana 15 grudnia 2020 r.

Wybór sytemu oprogramowania to decyzja na wiele lat. Dlatego tak ważne jest, aby dokonać właściwego wyboru. Systemy ERP, to dla firm ogromne ułatwienie – usprawniają zarządzanie przedsiębiorstwem, obieg dokumentów i kluczowych informacji, wspomagają kontrolowanie oraz planowanie zasobów, ograniczają ręczne wprowadzanie danych oraz umożliwiają automatyczne wykonywanie przez program określonych czynności (na przykład tworzenie analiz).

ZMPG S.A. postawił na największego polskiego producenta oprogramowania, krakowską spółkę Comarch, i jej system Comarch ERP XL. To kompleksowe rozwiązania w obszarze księgowości i kadr. Elastyczne zarządzanie personelem jest bardzo ważne przy zatrudnianiu tak dużej liczby osób, jak to ma miejsce w Porcie Gdańsk, który zatrudnia dziś prawie 300 pracowników.
https://www.portgdansk.pl/wydarzenia/port-gdansk-wprowadza