Dyskusja na temat globalnej misji kosmicznej będzie jednym z elementów konferencji Maritime Conference zorganizowanej przez studentów Koła Naukowego Transportu i Logistyki TRANSLOG w murach Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Trzynasta edycja wydarzenia rozpocznie się w poniedziałek 24 kwietnia i potrwa dwa dni.
– Konferencja jest skierowana do studentów, doktorantów, naukowców oraz przedstawicieli branży. Celem tegorocznej konferencji jest skupienie się na zagadnieniach związanych ze zrównoważonym rozwojem, trendach na rynku innowacji w obszarze transportu i logistyki oraz podjęcie dyskusji na temat globalnej branży kosmicznej – tłumaczą organizatorzy.
Wydarzenie składa się z części oficjalnej i integracyjnej. Pierwszego dnia konferencji odbędą się inspirujące prelekcje, panele dyskusyjne oraz wykłady osób z branży TSL. Każdej edycji towarzyszy rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze artykuły napisane przez uczestników w danych dziedzinach. Na pozostałe dni zaplanowana jest integracja na promie Polferries- M/F Nova Star, gdzie członkowie konferencji podczas rejsu do miejscowości Nynäshamn będą mogli nawiązać międzyuczelniane kontakty, wymienić się doświadczeniami i spostrzeżeniami z wydarzenia.
„Namiary” objęły patronat nad konferencją.

Poprzedni artykułNowe nabrzeża
Następny artykułNamiary na Morze i Handel nr 7/2023