Port Gdańsk na targach na Florydzie

fot. portgdansk.pl

Targi Seatrade Cruise Global w Fort Lauderdale na Florydzie odbyły się w dniach 27-30 marca. Port Gdańsk zaprezentował swoją ofertę, kusząc przedstawicieli branży rejsów wycieczkowych pięknem Pomorza, ale i sławnymi Gdańszczanami.

„Daniel Fahrenheit was born here” – pod takim hasłem odbyło się spotkanie, podczas którego można było porozmawiać na temat oferty Portu Gdańsk, jak i obejrzeć materiał promujący region.

Targi to doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty. Do Portu Gdańsk co roku zawija 60 – 80 statków pasażerskich, z dziesiątkami tysięcy podróżnych na pokładach. Do stolicy Pomorza przybywają turyści spragnieni pięknych widoków, monumentalnych zabytków, chcący zwiedzić najciekawsze miejsca polskiego wybrzeża.

Seatrade Cruise Global to wspaniała okazja do spotkań z przedstawicielami branży rejsów wycieczkowych, czołowych armatorów statków pasażerskich jak Crystal Cruises, Royal Carribean Cruise Lines, Saga Shipping, Carnival Cruise Line, Disney Cruises. Seatrade Cruise Global to ponad 500 wystawców z ponad 140 krajów i ok. 170 prelegentów, którzy co roku dyskutują o najgorętszych trendach w branży i przyszłości rejsów wycieczkowych.

Źródło: https://www.portgdansk.pl/wydarzenia/port-gdansk-na-najwiekszych-targach-wycieczkowych-swiata

ŹRÓDŁOZarząd Morskiego Portu Gdańsk
Poprzedni artykułWyzwania cyberbezpieczeństwa w gospodarce morskiej
Następny artykułNabrzeże prawie gotowe