Powstanie Polski Pawilon na targach Posidonia 2024

Fot. port.szczecin.pl

Wiceminister infrastruktury Arkadiusz Marchewka zainaugurował prace nad organizacją Polskiego Pawilonu na Międzynarodowych Targach Morskich Posidonia 2024. Podczas spotkania, które odbyło się 6 lutego 2024 r., byli obecni przedstawiciele polskich stoczni, największych polskich portów morskich oraz innych zainteresowanych podmiotów sektora gospodarki morskiej. Targi odbędą się w dniach 3-7 czerwca 2024 r. w Atenach.

Ministerstwo Infrastruktury wraz z partnerami rozpoczęło prace nad przygotowaniem Polskiego Pawilonu na Międzynarodowych Targach Morskich Posidonia 2024 r. Obecnie trwa opracowywanie szczegółów dotyczących pawilonu, elementów strategii wystawienniczej oraz kwestii dotyczących wydarzeń towarzyszących, takich jak prezentacja polskich podmiotów biorących udział w targach.

Międzynarodowe Targi Morskie Posidonia to jedne z największych i najważniejszych targów branży morskiej na świecie, odbywające się co 2 lata. Polski Pawilon tworzony jest przez wiele podmiotów polskiej branży morskiej, zarówno z sektora prywatnego, jak i spółek skarbu państwa.

Źródło: https://port.szczecin.pl/aktualnosci/powstanie-polski-pawilon-podczas-miedzynarodowych-targow-morskich-posidonia-2024

ŹRÓDŁOZarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA
Poprzedni artykułInnowacyjny projekt na finiszu
Następny artykułNowe standardy w monitoringu ekologicznym