IV edycja Wspólna Kaczka Golf Cup

Już po raz czwarty będziemy grali w golfa w ramach turnieju Wspólna Kaczka Golf Cup, który odbędzie się 7 października 2021 r. w Tokary Golf Club. Jak zawsze impreza skierowana jest do wszystkich zainteresowanych i spragnionych spotkań towarzysko-biznesowych w gronie przedstawicieli szeroko rozumianej branży morskiej. Zapraszamy więc zarówno profesjonalnych graczy, którzy wezmą udział w turnieju głównym i będą rywalizowali o najwyższą stawkę, jak i amatorów, którzy mogą nauczyć się podstaw tego szlachetnego sportu w ramach akademii, ale dla których także przewidziano sportową rywalizację.

Jako całość IV Wspólna Kaczka Golf Cup jest przede wszystkim okazją do bezpośrednich spotkań czy rozmów o wspólnych interesach, w miłej i w luźnej atmosferze, na świeżym powietrzu, których tak bardzo potrzebujemy.

Głównym partnerem turnieju jest Polski Rejestr Statków SA, a partnerami: Grupa Rubo, exito Broker Sp. z o.o., Polska Żegluga Bałtycka SA, Polskie Linie Oceaniczne SA, Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA, Safe Co. Ltd Sp. z o.o., An-Elec Sp. z o.o. i Roxtec Poland Sp. z o.o. Patronat Honorowy objęło Polskie Forum Technologii Morskich. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na: namiary.pl/golf.pdf

PRZEZPiotr Frankowski
ŹRÓDŁONAMIARY Newsletter #212
Poprzedni artykułNamiary na Morze i Handel nr 18/2021
Następny artykułNamiary na Morze i Handel nr 19/2021