Już niebawem V Wspólna Kaczka Golf Cup!

Już najwyższy czas zgłosić się na turniej Wspólna Kaczka Golf Cup, który odbędzie się już 13 października 2022 r. w Tokary Golf Cup, w przeddzień XXII spotkania biznesu morskiego Wspólna Kaczka.

To jubileuszowa, V edycja imprezy, która jak zawsze skierowana jest do wszystkich zainteresowanych i spragnionych spotkań towarzysko-biznesowych w gronie przedstawicieli szeroko rozumianej branży morskiej. Zapraszamy zarówno profesjonalnych graczy, którzy wezmą udział w turnieju głównym, jak również amatorów, którzy mogą nauczyć się podstaw tego szlachetnego sportu w ramach akademii.

Jako całość, V Wspólna Kaczka Golf Cup, jest przede wszystkim okazją do bezpośrednich spotkań czy rozmów o wspólnych interesach, w miłej i w luźnej atmosferze, na świeżym powietrzu, których tak bardzo potrzebujemy. I okazją do zaproszenia także swoich gości, którzy pojawią się na spotkaniu Wspólna Kaczka.

Głównym Partnerem turnieju jest Polska Żegluga Bałtycka SA, a Partnerami: Grupa Rubo, exitoBroker Sp. z o.o., Polskie Linie Oceaniczne SA, Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA, Safe Co. Ltd Sp. z o.o., An Elec Sp. z o.o., Roxtec Poland Sp. z o. o., Stocznia Remontowa Nauta oraz TKF. Patronat Honorowy objęło Polskie Forum Technologii Morskich.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na: https://www.namiary.pl/golf.pdf

 

Poprzedni artykułCMA CGM magnatem prasowym
Następny artykułNamiary na Morze i Handel nr 18/2022