Polish Maritime Industry Handbook tuż, tuż

Osiemnasta edycja “Polish Maritime Industry Handbook 2014/2015”, rocznika wydawanego przez Promare Sp. z o.o. we współpracy z Krajową Izbą Gospodarki Morskiej, już niedługo, bo pod koniec maja, trafi do rąk czytelników. Głównie kadry menedżerskiej firm i instytucji związanych z biznesem morskim. Znajdą w tej publikacji przede wszystkim aktualne dane teleadresowe ponad 1030 firm, instytucji, stowarzyszeń i innych podmiotów tworzących polską gospodarkę morską oraz związane z nią branże – praktycznie pogrupowane w 21 tematycznych rozdziałach oraz wzbogacone indeksami nazwisk i przedsiębiorstw, dla wygody użytkowników Handbooka. W przypadku wielu firm przedstawiamy rozszerzone informacje, precyzyjnie prezentujące ich profil działania. Oprócz tego, tradycyjnie, aktualne statystyki, wiadomości o stanie branż, omówienie perspektyw.

Dokąd dokładnie trafi najnowszy PMIH? Oprócz dystrybucji na zamówienie, będziemy obecni na wielu targach, konferencjach i branżowych imprezach, w Polsce i za granicą. Tylko w tym roku będą to m.in. Kongres Spedytorów w Toruniu, II Międzynarodowy Kongres Morski w Szczecinie, Balt-Military Expo w Gdańsku, hamburski SMM i Wspólna Kaczka 2014.

Serdecznie zapraszamy do udziału w przedsięwzięciu i zaprezentowania swojego biznesu szerokiemu gronu odbiorców. Informacji w sprawie publikacji udziela Małgorzata Panek pod adresem m.panek@promare.pl lub numerem telefonu 58 664 90 69.

Poprzedni artykułGaleria zdjęć
Następny artykuł„Bursztynowa Kaczka” KIGM dla PSSE