Giganty we flocie G6?

„Bursztynowa Kaczka” i „Bursztynowe Jajko”, nagroda i trzy wyróżnienia honorowe Krajowej Izby Gospodarki Morskiej za najbardziej spektakularne osiągnięcia w polskiej gospodarce morskiej w roku 2013 przyznane. Kapituła, reprezentująca najistotniejsze sektory biznesu morskiego w Polsce, różnicą jednego głosu w poszczególnych kategoriach , wybrała spośród 10 zgłoszonych kandydatur następujących laureatów.

Nagroda Honorowa „Bursztynowa Kaczka” dla Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Sp. z o.o. za konsekwentną i owocną rewitalizację terenów przemysłowych po upadłej Stoczni Gdynia SA, które stały się w efekcie działań PSSE, we współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu SA, miejscem produkcji i usług dla innowacyjnych projektów przemysłów offshore i morskiej energetyki wiatrowej o wielomilionowej wartości.

Wyróżnienia honorowe „Bursztynowe Jajko” przypadły: Remontowa Shipbuilding S.A., Loconi Intermodal S.A. i Euroafrica Services Limited Sp. z o.o. Wręczenie nagrody i wyróżnień honorowych KIGM nastąpi podczas Jubileuszowego XV Spotkania Biznesu Morskiego Wybrzeża Gdańskiego „Wspólna Kaczka” 2014 w piątek, 10 października w hali Gdynia Arena.

Poprzedni artykułPolish Maritime Industry Handbook tuż, tuż
Następny artykułRezerwacja hoteli