GREEN LOGISTICS NA MORZU I LĄDZIE

Szanowni Państwo,

Na międzynarodowym rynku TSL od wielu lat możemy zaobserwować rosnący popyt na usługi „zielonej logistyki”. Zarówno rządy, jak i klienci oraz dostawcy oczekują od usługobiorców większego poziomu odpowiedzialności ekologicznej oraz realizacji procesu logistycznego o charakterze w pełni zrównoważonym. Branża transportu morskiego również musi poddać się gruntownym zmianom dotyczącym ochrony środowiska. Wielu armatorów, operatorów statków czy stoczni już buduje swoje przewodnie hasła marketingowe wokół ekologii. Polityka zrównoważonego rozwoju wprowadzana jest w przedsiębiorstwach jako kluczowy czynnik długookresowego rozwoju i utrzymania wartości marki.

Jak ma się sprawa „zrównoważonego transportu” w Polsce? Czy inwestorzy mają gwarancję dalszego, systemowego wsparcia rozpoczętych inwestycji w odnawialne źródła energii ? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w najbliższym wydaniu „Namiarów na Morze i Handel” – z raportem GREEN LOGISTICS NA MORZU I LĄDZIE.

Do udziału w numerze zapraszamy firmy, które aktywnie wspierają i realizują zasady „green logistics”, chcących podzielić się z naszymi czytelnikami swoimi osiągnięciami i doświadczeniami. Polecamy Państwu nasze łamy jak skuteczne medium komunikacji zarówno z kręgami decydenckimi (ministerstwa: gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej, infrastruktury i budownictwa oraz skarbu państwa) jak i całym zapleczem gospodarczym portów, otoczeniem portowym oraz eksporterami i importerami towarów.

Przykładowe ceny netto reklam w pełnym kolorze (format magazynu A-4):

  • Okładki: I 4.400 zł; II 4.600 zł; III 4.200 zł; IV 4.800 zł.
  • Strony wewnętrzne: 1/1 strony – 4.000 zł; 1/2 strony – 2.600 zł; 1/3 strony – 2.000 zł; 1/4 strony – 1.900 zł, pasek reklamowy 990 zł.
  • Tekst sponsorowany: 1/1 strony – 3.200 zł; 1/2 strony – 2.100 zł.

Dla stałych kontrahentów jak zawsze korzystne rabaty!
Termin dostarczenia materiałów upływa 28 kwietnia 2023 r.

 
Pozdrawiam,
Małgorzata Panek
„Namiary na Morze i Handel”
Tel.: +48 58 664 93 92
E-mail: marketing@namiary.pl

PRZEZPiotr Frankowski
ŹRÓDŁONAMIARY Newsletter #250
Poprzedni artykułTransport drogowy z polskiej i unijnej perspektywy
Następny artykułNowy prezes Portu Gdańsk